Nanatsu no Taizai 4. sezon ne zaman?

Nanatsu no Taizai (Seven Deadly Sins), Nakaba Suzuki tarafından çizilen bir mangadır. 2012’nin Ekim ayında haftalık Shounen Magazine dergisinde yayımlanmaya başlayan manga, Japonya’da satış rekorları kırmıştı. Kısa bir süre sonra okuyanları sevindiren bir haber geldi ve animesinin çıkacağı duyuruldu. 5 Ekim 2014 tarihinde ise ilk bölümü yayımlandı.

Nanatsu no Taizai: Dragon’s Judgement Ne Zaman?

Animenin 3. Sezonunun bitişinin  ardından 4. Sezonuyla ekranlara veda edeceği söylendi. Haber, herkesi ne kadar üzse de aynı zamanda oldukça meraklandırdı. Peki final sezonu ne zaman gelecek? Bu 4. Sezonun ismi Nanatsu no Taizai: Dragon’s Judgement olacak. Normalde daha erken tarihte çıkması planlanıyordu ancak Covid-19 sebebiyle ertelendi. Yeni tarihi olan 6 Ocak 2021‘de ekranlarda olacak. 

Nanatsu no Taizai Konusu

7 ölümcül günahtan oluşan bir grup gencin ülkelerini korumaları gerekmektedir. Bu günahlar, kibir, açgözlülük, şehvet, kıskançlık, oburluk, öfke ve tembelliktir. Günah dediğimiz şey aynı zamanda özel bir tür güç ve bu özel güçler sayesinde diğer insanlardan kat kat daha güçlüdürler.

4. Sezonun fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/WgWdTwd_urk

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.