24. Detective Conan filmi ne zaman?

Dedektif

TOHO, geçtiğimiz çarşamba günü bir fragman paylaşıp Meitantei Conan: Hiiro no Dangan (Dedective Conan: The Scarlet Bullet) filmi için 16 Nisan 2021 tarihini işaret etti. Aslında filmin 17 Nisan 2020 tarihinde yayımlanması gerekiyordu ancak Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenmişti. Şimdi ise TOHO tarafından filmin 16 Nisan 2020’de çıkacağı duyuruldu.

Serinin 24. filmi olan Meitantei Conan: Hiiro no Dangan (Detective Conan: The Scarlet Bullet)’da olaylar; FBI ajanı Shuichi Akai, profesyonel shögi oyuncusu erkek kardeşi Shukichi Haneda, lise dedektifi kız kardeşi Masumi Sera, annesi Mary Sera ve Conan Edogawa’nın bizzat kendisi etrafında gelişiyor.

Detective Conan
Detective Conan: The Scarlet Bullet konusu

Hikâyede Japonya, yaklaşan Dünya Spor Oyunları(WSG) yani dünyanın en büyük spor etkinliğini Tokyo’da kutluyordur ve “Japon mermisi” adında son teknoloji ürünü bir tren, açılış seremonisiyle aynı anda Tokyo’dan saatte 1000km hızla gitmesi için tasarlanmıştır. Ancak ünlü sponsorlar tarafından düzenlenen partide üst düzey yöneticilerin kaçırılmasını içeren ilginç olaylar patlak verince Conan da bunların 15 yıl önce Boston’da düzenlenen WSG’deki kaçırılma olaylarıyla bir bağlantısı olduğunu düşünür.

Takeharu Sakurai tarafından yazılan ve yönetmen koltuğuna Tomoka Nagaoka’nın oturduğu filmin müzikleri ise Katsuo ONO tarafından besteleniyor. Aynı zamanda ünlü J-rock grubu Tokyo Jihen, filmin tanıtım müziği “Eien no Fuzaishōmei”yi seslendirecek.

Detective Conan’ın 24. filminin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Netflix Türkiye’deki popüler animeler

Next Post
Evangelion

Evangelion 3.0+1.0 final filmi ne zaman?

Related Posts