One Punch Man 3. sezon ne zaman?

one punch man

Son yılların en sevilen animelerinden biri olan “One Punch Man”, 2 sezona sahip. Animenin 2019 yılında yayımlanan 2. sezonunun ardından, 3. sezonunun da geleceği kesinleşmişti. 3. sezonun kesinliği öğrenildikten sonra akıllarda kalan en büyük soru, yeni sezonun ne zaman olacağıydı.

Animenin bu yıl içerisinde yayımlanması bekleniyordu ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çalışmalar, daha başlanmadan ertelendi.

one puch man

“One Punch Man” konusu

Anime, tek yumruğu ile herkesi yenebilen ancak kendine denk bir rakibi olmadığı için artık savaşmaktan zevk alamayan Saitama’nın savaşmak için kendine layık birilerini araması ile başlıyor.

3. sezonda da Kahramanlar Derneği ve Canavar Derneği arasındaki bir savaşa odaklanılması bekleniyor. Muhtemelen yeni sezonda; Çocuk İmparator’a, Garou gibi karakterlere ve yeni bir canavar setine değinilecek. 3. sezonda da Saitama’yı seslendirecek kişi, ilk iki sezonda olduğu gibi Kaito Ishikawa olacak.

one punch man

“One Punch Man” 3. sezon ne zaman?

3. sezonun geleceği onaylanmış olsa bile henüz kesin bir prömiyer tarihi bulunmamakta. Resmi olarak onaylanmamış olsa da 3. sezonun, 2020 yılının sonunda geleceğini söyleyenler var. Başka bir düşünceye göre de yeni sezon, 2021 yılının ilkbahar ya da yaz mevsiminde izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
anime

Farklı sebeplerden dolayı yasaklanan animeler

Next Post

Your Lie in April inceleme

Related Posts