Black Butler 6. müzikali 2021’de geliyor!

Musical Kuroshitsuji – Kishuku Gakkou (Musical Black Butler- The Secret of the Bourdon School), Yana Toboso‘nun popüler manga serisi Kuroshitsuji bir diğer adı ile Black Butler‘ın müzikal uyarlanmasının 2021’in bahar aylarında Tokyo ve Osaka de gösterime gireceği 17 Aralık 2020 tarihinde duyuruldu. Manganın ilk müzikal oyunu 2009 yılında sahnelenmişti.

Bu yeni gösteri, manganın 14. Cildi Kishuku Gakkouhen / The Public School Arc’e dayalıdır. Ve önceki müzikal oyununda oynayan tüm oyuncular değiştirilmiştir. Ana karakter Sebestian Michaelis rolünü 26 yaşında ki Toshiba Tateishi oynayacak. Toshiba, Yukimura The Prince of Tennis muzikalinde ki Seiichi Yukimura karakteri ile tanınan bir oyuncudur. Eski oyuncular Yuya Matsushita ve Yuta Furukawa‘nın yerini alacaktır. Bir diğer ana kahraman Ciel Phantomhive‘i Toilet Bound Hanako-kun oyununda Hanako-kun karakterini oynayan 20 yaşındaki Eito Konishi oynayacaktır. Bunların yanı sıra Soma Asman Kadar’ı 37 yaşındaki Ryosuka Okada, Undertaker‘ı 32 yaşındaki Kandai Ueta oynayacaktır.

Fumiya Matsuzaki, Mobile Gundam Suit 00 oyununun yazarı, Two Hats Ltd. tarafından yazılmış bu senaryoyu yönetecek isim oldu. Mekanlar ve bilet bilgileri gibi diğer detayların daha sonra duyurulacağı söylendi.
Önceki gösteri Tango on the Campania’nın fragmanına buradan ulaşabilirsiniz:

Şimdilik bu kadar, sonraki yazılarda görüşmek üzere!

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.