Boku no Hero Academia üçüncü filmini duyurdu

Haftalık Shounen Jump dergisinde yayımlanan ve televizyonlara uyarlandığı ilk günden beri popülerliğini koruyan anime serisi My Hero Academia (Boku no Hero Academia)’nın 2018’de çıkan ilk filmi “Two Heroes” ve hemen ardından 2019 yılında çıkan ikinci filmi “Heroes Rising”den sonra 2021 yazında üçüncü bir filmine kavuşacağı onaylandı.

Geçtiğimiz hafta paylaşılan ufak tanıtım yeni bir film çıkabileceği konusunda anime hayranlarını heyecanlandırmıştı. Birkaç gün sonra filmin resmi Twitter hesabı üçüncü bir film olacağını paylaştığı bu posterle onayladı.Paylaşılan posterde en solda Katsuki Bakugou, ortada ana karakter Izuku Midoriya en sağda ise Shoto Todoroki’yi yeni kostümler içinde görüyoruz. Filmin konusu hakkında bir açıklama yapılmasa da olayların posterde verilen bu üç karakter etrafında şekilleneceği düşünülüyor. Yukarıda ise ”He will meet three musketeers” yani ”O üç silahşörlerle tanışacak” yazıyor. Burada dikkat çeken bir ayrıntı ise Üç Silahşörler eserindeki en popüler sözlerden birinin ”Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için” olması. İngilizceye ”All for one, one for all” olarak çevrilen bu sözün Deku’nun All Might’tan aldığı benliğin adı olması güzel bir gönderme olmuş.  En altta ise filmin 2021 yılının yazında hayranları ile buluşacağı belirtiliyor.

Serinin 5. sezonunun da 2021 yılında çıkacağı düşünülürse önümüzdeki yıl Boku No Hero Academia’dan sıklıkla bahsedeceğiz gibi görünüyor.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Animeler ve Mangaların Farkı

Next Post

Nanatsu no Taizai 4. sezon ne zaman?

Related Posts