DanMachi animesine özel bölüm geliyor

DanMachi’nin 3. sezonuna özel bölüm geliyor!

Selam! Bu kötü zamanlarda seni az da olsa mutlu edeceğini düşündüğüm bir haber ile geldim! Hemen habere geçelim!

Zindanda Kız Seçmeye Çalışmak Yanlış mı?

İsminin Türkçe’ye çevrilmiş hâli böyle olan animemizin 3. sezonunun bitişi ardından özel bir bölüm geleceği duyuruldu. Kaplıca temalı olacağı söylenen bu bölümün adı Orario’da bir kaplıca istemek yanlış mı? – Gods of the Bath Forever diye geçiyor. Özel bölüm 28 Nisan 2021’de gelecek!

 

Animenin son bölümü yani 3. sezonunun 12. bölümü “Argonaut|Hero’s Return” Crunchyroll Premium’da 18 Aralık tarihinde yayınlandı.

(Crunchyroll, ücretli anime izlenen bir platformdur.)

İlk sınırlı baskı seti oluşturulacak ve bu sette ayrıca anime karakter tasarımcısı Shigeki Kimoto’nun yeni çizdiği bir illüstrasyon, sekiz sayfalık bir kitapçık ve “Otoko to Onna wa Labyrinths” (Erkekler ve Kadınlar Labirenttir) adlı bir şarkı yer alacak. GA Bunko’nun 31 Ocak 2021’de düzenlenecek 15. yıl dönümüne özel online festivali “GA FES2021”de daha fazla ayrıntı açıklanacak. Festival bilgilerine kelimelere tıklayarak bulabilirsiniz. 3. sezon afişi işte burada:

 

Hikayesine gelecek olursak: Hayali bir şehir olan Orario’da geçmekte olan bu hikaye 14 yaşındaki Bell Cranel’in maceralarını konu alıyor. Bell maceraperestliğinin devamlılığı için gruplara girmesi gerektiğini düşünür. Bunu yapmaya çalışırken ise tanrıça Hestia ile tanışır. Bell, bir gün bir mağarada maceraya atıldığı sırada Minator olarak bilinen tehlikeli bir canavarın saldırısına uğrar. Tam Minator tarafından öldürülmek üzereyken, Aizu Wallenstein adındaki büyük bir maceraperest tarafından kurtarılır. Bell, ilk görüşte ona aşık olur. Macera seven kişiler için ideal bir anime. İzlemeyenler animeye şans versin derim.

Başka haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

I’m Standing on a Million Lives 2. sezonu onaylandı

Next Post

Fruits Basket’in Final Sezonu 2021’de Geliyor

Related Posts