Demon Slayer 2. sezon ne zaman?

demon slayer

29 Mart 2019 tarihinde ilk sezonu yayımlanan ve yılın en tatmin edici animesi seçilen Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer), sadece 26 bölüm ile çoğu kişinin kalbini çaldı. Bir süre sonra izleyen herkesi mutlu edecek 2. sezon haberi geldi. Ancak 2. sezondan önce bizi bir devam filmi bekliyor.

Bu yılın en çok beklenen filmler listesine giren devam filminin adı ”Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train” olacak ve 16 Ekim 2020 tarihinde Japonya’da vizyona girecek. 2. sezonun 2021 yılının başında geleceği söylense de henüz kesin bir tarih verilmedi.

demon slayer

Demon Slayer (Kimetsu no Yaiba) konusu

Kasabadan uzak bir dağda yaşayan Kamado ailesi, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bir gün Tanjirou, kömür satmak üzere tek başına yola çıkar. Hava karardığı için yolda gördüğü bir adamın kulübesinde kalır. Adam, geceleri ortaya çıkan ve et yiyen şeytanlardan bahsedip gün aydınlanana kadar yola çıkmaması gerektiğini söyler. Ertesi gün eve döndüğünde ailesinin katledildiğini görür. Hayatta kalan tek kişi kardeşi Nezuko’dur ve şeytana dönüşmüştür. Öfkelenen Tanjirou, kardeşini de yanına alarak intikam almaya yemin eder ve Şeytan Avcıları Birliği’ne katılır.

Hemen aşağıdan Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train filminin fragmanını izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/vjOwM4ulkhg

Daha fazla anime içeriği ve haberi için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
haikyuu

Haikyuu 5. sezon ne zaman?

Next Post
attack on titan

Attack on Titan 4. sezon ne zaman?

Related Posts