Dr. Stone 2. sezon tarihi belli oldu

Dr. Stone

Riichiro Inagaki (yazar) ve Boichi (çizer) tarafından 6 Mart 2017‘de Shounen Jump dergisinde haftalık olarak yayımlanan Dr. Stone, okuyanlar tarafından çok sevilmişti ve 2019‘da anime olarak karşımıza çıkmıştı. Yılının en iyi animelerinden biri seçilen Dr. Stone, 24 bölümlük ilk sezonuyla oldukça ilgi topladı. 2020nin başında 2. sezonunun geleceği onaylanmıştı. Peki bu 1 yıllık bekleyiş ne zaman bitecek?

Dr. Stone 2. sezon ne zaman?

En başından beri zaten 2021’de geleceğini biliyorduk. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan fragmanla birlikte kesin tarihini de öğrenmiş olduk. 2. Sezon, 14 Ocak 2021‘de ekranlarda olacak. Bu sezonda orijinal manganın Stone Wars (Taş Savaşları) kısmını göreceğiz. Senku’nun “Bilim Krallığı” ve Tsukasa İmparatorluğu karşı karşıya gelecek. Gelecek sezonla beraber Tsukasa İmparatorluğunda olan yeni karakterleri göreceğiz.

Dr. Stone konusu

Tüm Dünya nereden geldiği bilinmeyen bir ışık tarafından taşa çevrilir. 3700 yıl sonra taşın içinden kurtulan Senku, bilimi kullanarak dünyayı eski haline getirmeye karar verir. Arkadaşı Taiju ile başlayarak her şeyi sıfırdan oluşturmaya çalışır. 

Dr. Stone 2. sezon fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Netflix Türkiye’deki popüler animeler | part 2

Next Post

Solo Leveling 2. Sezon: Sung Jin-Woo En Güçlü Avcı Olma Yolunda Mı?

Related Posts