Farewell, My Dear Cramer Mangası Anime Oluyor

2016’da Kodansha dergisinde aylık olarak yayımlanmaya başlayan Naoshi Arakawa tarafından yazılmış kadın futbolunu anlatan bir mangadır. Ortaya çıkışından bu yana 13 cilt yayımlandı. Birkaç ay önce manganın filmi ve anime dizisi geleceği açıklanmıştı.


Naoshi Arakawa, daha önce 2009-2010 yıllarında yine kadın futbolunu konu alan 2 ciltlik Sayonora‘yı yazmıştı. Aynı zamanda kendisi Shigatsu wa Kimi no Uso‘nun yapımcısı.

Filmi ve Dizisi Ne Zaman?

Filmi de dizisi de aynı kişiler tarafından yapılacak olan mangamızın yönetmen koltuğunda Seiki Takuno var. Film, 1 Nisan 2021‘de izleyicilerle buluşacak. Ancak dizisinin belli bir tarihi yok. Elimizdeki tek bilgi Nisan ayında geleceği.

Fotoğraf, animenin geçtiği iki zamanı göstermekte. Soldaki ortaokulun ikinci yılını ve sağdaki ise lisenin ilk yılını gösteriyor.

Farewell, My Dear Cramer Konusu

Ana karakterimiz Sumire Suo’nun, ortaokul yıllarında futbolda çok parlamasa da Suo’nun baş rakibi Midori Soshizaki’nin “tek başına oynamasına” izin vermeyeceği sözüne karşılık lisede aynı takımda olmayı teklif eder. Böylece futbol serüveni başlar.
Animenin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.