Fate / Grand Order: Camelot ne zaman çıkacak?

Fate

30 Ocak 2004 tarihinde Type Moon tarafından hazırlanan ve çıkışını yapan Fate serisi, üç rotalı bir görsel romandır. Oyun, anime, roman ve manga versiyonları ile geniş bir hikâyeye sahiptir. Bu rotalar Fate/Stay Night, Unlimited Blade Works ve Heaven’s Feel’dir. Rotalar karakterlerin ilişkilerine, seçimlerine, ölen kişilere göre farklılık gösterir.

Fate

Fate/Grand Order: Camelot ne zaman çıkacak?

Serinin Fate/stay night Movie: Heaven’s Feel III. Spring Song filmi geçtiğimiz ağustos ayında çıkmıştı. Filmden bir süre sonra şirket serinin severlerine yeni bir film çıkacağının müjdesini verdi, peki bu film ne zaman çıkacak?

Filmin ismi Fate/Grand Order: Camelot olacak. Normalde filmi 15 Ağustos’ta çıkarmayı planlamışlardı ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan COVID-19 sebebiyle çıkışı ertelendi. Film, belirlenen yeni tarih olan 5 Aralık 2020‘de animeseverler ile buluşacak.

Fate serisinin konusu

Kutsal kase adında gizemli bir nesne vardır. Ve bu kase, sahibine istediği gücü verebilecek güçtedir. Kase tarafından 7 büyücü seçilir. Büyücülerin yanına da tarihte ünlü olmuş kişilerden hizmetkar çağırır. Böylece 7 büyücünün çağırdığı 7 hizmetkar arasında bir savaş başlar. Sona kalan kişi ise kutsal kasenin sahibi olur.

Filmin fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
yuri on ice

Yuri on Ice filminin fragmanı yayımlandı

Next Post
high-rise invasion

High-Rise Invasion ne zaman çıkacak?

Related Posts