Fruits Basket’in Final Sezonu 2021’de Geliyor

Fruits Basket’in ikinci sezonu büyük ve duygusal bir açıklama ile sona erdi. Ancak dizinin sonunu görmek için gelecek yıla kadar beklemek zorundayız. 21 Eylül 2021’de son sezon yayınlanacağı kesinleşti!

Fruits Basket’in üçüncü sezonu, son sezonu olacak. Manga, 2001’de animeye uyarlanmıştı ve 2019’da yeniden başlatıldı.

Fruits Basket Konusu

Anime, kendisini gizemli Sohma ailesiyle bulan yetim kız Tohru Honda’yı anlatıyor. Sohma ailesinin bazı üyeleri, karşı cinsten biri tarafından kucaklandıklarında Zodyak hayvanlarına dönüştüren bir lanetle cezalandırılır. Hepsi, gizemli aile reisi Akito’nun iradesini takip eder.

Animede her karaktere yer veriliyor hatta karakterlerin travmalarını anlatmaya kadar giden derin bir konusu var.

2013’te yazar Tim Kreider, New York Times’ın bir köşesinde şöyle yazdı: “Sevilmenin ödüllerini istiyorsak, bilinmenin ölümcül çilesine boyun eğmeliyiz.” Bu ifade, savunmasız olma mücadelelerine ve online bir dünyada çok uzak görünen samimiyet arzusuna değiniyor. Ancak ifadenin popülaritesi, duygunun her şeyi kapsadığına işaret ediyor.

Popüler olan anime ve manga Fruits Basket, tüm yönleriyle bilinmenin utanç verici ve zor olduğu fikrini mükemmel bir şekilde özetlemektedir. Dizinin tüm teması, sırları açığa çıkarma veya duygusal yakınlığa izin verme korkusu ve anlamlı ilişkiler kurmanın zorluğu etrafında dönüyor. Bu, özünde kendinizi engellemenin gerçek savunmasızlığını ve acısını, ayrıca aşkın olası zaferini yakalayan bir animedir. Sevilen bu serinin son sezonu için çok heyecanlıyız!

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.