High-Rise Invasion ne zaman çıkacak?

high-rise invasion

Tsuina Miura tarafından yazılmış ve Takahiro Oba tarafından resmedilmiş High-Rise Invasion adlı manga, ilk kez 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. 2019 yılında tamamlanan manga serisinin, animeye uyarlanacağı haberini ise bir süre önce almıştık. Netflix orijinal içeriği olacak animenin çıkış tarihi ise merak konusu.

high-rise invasion

High-Rise Invasion konusu

Anime, bir lise öğrencisi olan Yuri Honjo’yu odağına alıyor. Yuri Honjo; sayısız gökdelenin, asma köprüler ile birbirine bağlandığı “normal olmayan” bir yerde kendini bulur. Bu yerde bazı “maskeli figürler”, kafası karışmış bir şekilde kaçan kurbanlarını acımasızca katlediyordur. Yuri Honjo’nun, bu cehennem gibi dünyada hayatta kalmasının sadece iki yolu vardır: ya maskeli figürleri öldürür ya da öldürür. Yuri, hayatta kalmak için bu mantıksız dünyayı yok etmeye kararlıdır ama nihai kaderi ne olacaktır?

High-Rise Invasion ne zaman çıkacak?

Netflix, geçtiğimiz ay resmi anime kanalı üzerinden yayımladığı tanıtım fragmanı ile çıkış tarihine dair ilk ayrıntıları vermişti. Anime, 2021 yılının şubat ayında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Hâlâ izlemediyseniz fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.