How a Realistic Hero Rebuilt the Kingdom’ın anime uyarlaması geliyor!

Genjitsushugi Yusha no Oukoku Saikenki diğer bir adı ile How a Realistic Hero Rebuilt the Kingdom‘ın anime uyarlamasının 17 Nisan 2020 tarihinde resmen onaylanmıştı. Hikayesi Dojyomaru’ya, çizimleri Fuyuyuki’ye ait olan bu romandan uyarlanacak olan animenin Temmuz 2021 tarihinde yayınlanacağı belirlendi.

Serinin yönetmeni 1995 – 2009 yıllar arasında yayınlanan Slayer serisininden tanınan Takashi Watanabe’dir. Karakter tasarımcısı Mai Ohtsuka, Non Non Biyori projesinden tanınmaktadır. 2021 yılında yayınlanacak olan bu animenin senaryo yazarları da Go Zappa ve Hiroshi Onogi’dir. Ana kahraman Kazuya Souma‘yı seslendirecek olan Yusuke Kobayashi, Re: Zero -Starting life in Another World’den tanınmaktdır. Aynı zamanda ana kadın kahraman Liscia Elfrieden‘ı seslendirecek olan Inori Minase, Re: Zero serisinde ki Rem‘i seslendirmiştr.

Animenin Konusu:

Kazuya Soma, tek akrabası olan dedesini kaybettikten sonra beklenmedik bir şekilde başka bir dünyaya çağırılmıştır. Çağırıldığı yer ise tıpkı Ortaçağ Avrupa’sına benzeyen Elfrieden Krallığı idi. Soma, cesur bir adam olmaktan uzak, sıradan bir gençti. Fakat sahip olduğu modern bilgileri, mantıklı fikirleriyle batmakta olan ülkenin bozulmuş ekonomi ve askeri güçlerini, sunduğu yeni politikalar ile kurtararak kendisini kralın ona devrettiği tahtı yönetmekte bulur. Soma’nın yönetiminde onunla birlikte olan birçok yeteneği olanlar da vardır: Elfrieden Krallığı’nın prensesi Lithia, Krallığın birçok savaş sanatına hakim olan Aisha, inanılmaz akla sahip olan Hakuya, ve hayvanlarla iletişim kurabilen Tomoe.

Kısaca bu şekilde anlatabileceğimiz konusuyla How a Realistic Hero Rebuilt the Kingdom’ın animesini merakla bekliyoruz!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Hiroshi Kamiya kimdir, kimleri seslendirmiştir?

Next Post

Ailenizle izleyebileceğiniz animeler

Related Posts