Platinum End mangası anime oluyor

Death Note yazarlarından yeni müjde!

Selam dostlarım! Gününüz iyi geçsin diye size bir haberle geldim. Karantina günlerinde iyi gider.

Death Note ve Bakuman gibi ünlü ve sevilen serilere imza atan Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata Platinum End’in de anime serisine uyarlanacağını bildirdi.

2015 yılında yayımlanmaya başlayan ve hâlâ devam eden manga, 13 ciltten oluşmaktadır.

Platinum End Konusu

Anne ve babasının ani ölümünden sonra kahramanımız Mirai Kakehashi istismarcı ve kötü akrabalarının bakımına muhtaç kalır. Depresyonla ve hüzünle boğuşan Mirai ortaokul mezuniyetinin olduğu akşam intihara teşebbüs eder. Fakat Mirai kendisine doğaüstü güçler ve yeni bir tanrı olma şansı veren koruyucu bir melek olan Nasse tarafından kurtarılır. Mirai tanrı olmak için 999 gün içinde kendi gibi diğer 12 tanrı adayını yok etmek zorundadır. Böylece Mirai ve dünyadaki en büyük gücü elde etmek isteyen diğer aday arasında olağanüstü bir savaş başlar.

Platinum End Animesi Ne Zaman?

Merakla beklenen animenin 2021 yılının sonbaharında yayımlanması planlanıyor. Death Note serisinin konusuyla benzerlik çeken seri, bu tür yapımlara hasret kalanlar için oldukça ideal görünüyor.

İlginizi çekerse kadromuz burada:

Yönetmen Hideya Takahashi, Senaryoda Shinichi Inotsume, Karakter Tasarımında Kōji Ōdate, CGI Yönetmeni: Masanori Ikeda, Ses Yönetmeni Takatoshi Hamano

Aşağıdaki videodan animenin tanıtım videosuna ulaşabilirsiniz.

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Ailenizle izleyebileceğiniz animeler

Next Post

Hellsing Ultimate İncelemesi

Related Posts