Rent a Girlfriend

Rent-a-Girlfriend animesinin 3. sezonu duyuruldu

Chibi videosu çok tatlı olmuş ya

Kısa ve öz:

👉🏻Anime 3. sezon onayını resmi olarak almayı başardı.
👉🏻 Üçüncü sezon için kızlarımızın bulunduğu chibi tarzda bir video paylaşıldı.

Rent-a-Girlfriend animesinin 2. sezonu bugün paylaşılan 12. bölüm ile sona erdi. Ama üzülmeyin, anime biter bitmez 3. sezonunun onayını almayı başardı.

2. sezonu bugün sona eren animenin 3. sezonu resmi olarak duyuruldu. Hatta onayın hemen ardından, serideki kızların yer aldığı eğlenceli chibi tarzda bir video paylaşıldı. Bu eğlenceli videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şu anda tam tarih için herhangi bir detay paylaşılmasa da ikinci sezondaki gibi yeni sezonun yönetmeni Kazuomi Koga olacak ve müziği Hyadain besteleyecek.

Rent-a-Girlfriend konusu

Eğer animeyi izlemediyseniz, anime kız arkadaşı tarafından terk edilmiş Kazuya Kinoshita‘nın kalbindeki boşluğu kiralık kız arkadaş vasıtasıyla gidermeye çalışmasını konu alıyor. 2 sezondan oluşan animenin toplam 24 bölümü var. Animenin türü ise ağırlıklı olarak komedi ve romantizm olarak geçiyor.

rent-a-girlfriend

Rent-a-girlfriend animesini izlediniz mi? Sizce 3. sezon ne zaman çıkacak? Romantik komedi animelerinden favoriniz hangisi? Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Genshin Impact animesinin geleceği duyuruldu
Mihoyo Ufotable Genshin Anime Animelerden

Genshin Impact animesinin geleceği duyuruldu

Hem de Demon Slayer'ın stüdyosundan!

Sonraki
Jujutsu Kaisen’in yeni sezonu 2023’te geliyor

Jujutsu Kaisen’in yeni sezonu 2023’te geliyor

Yeni sezon bomba olacak

Total
0
Share