Re:Zero ikinci sezon ikinci kısım ne zaman?

2016 yılında televizyona uyarlanan Re:Zero-Starting a Life in Another World serisi, anime dünyasında büyük ses getiren ilk sezonunun ardından 4 yıllık bir ara verip 2020 yılında ikinci bir sezonla ekranlara geri dönmüştü. 13 bölüm süren ikinci sezonun bitiminin üzerinden çok geçmeden serinin ikinci sezonunun ikinci kısmı için tarih verildi ve geri sayım başladı.

Re:Zero ~Starting Break Time From Zero~ (Re:Zero kara Hajimeru Break Time) adındaki serinin orijinal animenin spinoff serisi olarak, ön gösteriminin Youtube üzerinden yayımlanacağı duyuruldu. Serinin bölümleri 6 Ocak 2021 tarihinden itibaren 2 hafta boyunca erişime açık olacak.

Seri için paylaşılan poster;

Animenin ikinci sezonu Koronavirüs sebebi ile 2020 Nisan ayından Haziran ayına ertelenmişti. Yapımcılar durumu ”Dünya çapında Covid-19 Koronavirüs hastalığının yarattığı sorunlar ekibi büyük bir ölçüde etkiledi” diyerek açıklamışlardı.

Animenin 2016 yılında yayımlanan 25 bölümlük ilk sezonunun ardından 2 özel bölümü (OVA) çıkmıştı.

Aynı zamanda serinin jeneriği olan ”Long Shot” ve kapanışı olan ”Believe in You”, Mayu Maeshima tarafından seslendirilecek.

2. sezonun 13. bölümü yayımlandıktan sonra Part 2 için bir video yayımlandı. Aşağıdan videoya ulaşabilirsiniz.

Haberler ve daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Sk8: The Infinity Ocak 2021’de geliyor!

Next Post

Kokoro Connect İnceleme

Related Posts