Rising of the Shield Hero Sezon 2 ve 3 onaylandı

Merhabalar! Bildiğiniz üzere 2019’da Rising of the Shield Hero’nun ilk sezonu yayınlandı. Eleştirmenler ve izleyiciler tarafından çok sevilen bu serinin 2.sezonu büyük bir ilgiyle bekleniyordu. 2019 Crunchyroll Expo’da animenin 2. ve 3.sezonunun çıkacağı duyuruldu. İşte haberin detayları:

”Sezon 2’nin çıkacağı onaylandı !
Ama bekleyin, fazlası var…
Sezon 3’ün de çıkacağı onaylandı.”

Yukarıdaki tweette de gördüğünüz üzere hem Sezon 2 hem de Sezon 3’ün çıkacağı duyuruldu. Ancak elimizde kesin yayın tarihi hakkında bir bilgi yok. Yayın tarihi hakkındaki elimizdeki tek bilgi 2.Sezon’un 2021’de geleceği hakkında.

Peki Yeni Sezon Hakkında Elimizde Bir Bilgi Var Mı ?

Evet var. Fuarda yapılan tanıtım ve yönetmen Masato Jinbo’nun seriyi bekleyen izleyicilere yönelik yayımladığı bir mesaj var. Ancak gelecek olan bu yeni sezon ve içeriğinin tamamen sürpriz olmasını istiyorsanız okumanızı önermiyorum.

Fuardaki tanıtımda yapılan açıklama şu şekilde: ”Naofumi, Raphtalia ve Filo yeni arkadaşlar edinirken, aynı zamanda yeni bir düşmanla da karşılaşıyorlar. Sırtında kasaba taşıyan dev bir kaplumbağa ve kalkan hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Kahraman ve ekibi yolculuk boyunca savaşacak!” 

Yönetmen Masato Jinbo tarafından yayımlanan ilk mesaj ise: ”Naofumi ve arkadaşları ilk sezonda güçlendiler. İkinci sezonda yeni zorluklarla yüzleşmek için edindikleri bu güçleri kullanacaklar. Ruh kaplumbağası adında yeni bir düşman mı? Başka bir Dünya’ya taşınmak mı? Naofumi ve arkadaşları yepyeni zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacaklar.” 

İkinci mesajda ise şöyle diyor: ”Naofumi, Raphtalia ve Filo, olgunlaştıklarına göre bu zorlukların nasıl üstesinden gelecekler ? Ayrıca herkesin ekibe katılan Rishia ve Kizuna’yı heyecanla beklediğini ümit ediyorum.

 

Elimizde son olarak yeni sezon hakkında yayınlanan bir poster var ve bir özet niteliğinde bir fragman var. Bu posterde de bahsedilen kaplumbağayı görüyoruz.

2. Sezonun fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

 

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Tsuru-Ne’nin filmi çıkıyor

Next Post

Suikast Sınıfı inceleme

Related Posts