Animelerden ilk defa 9 Eylül 2019 tarihinde kuruldu. Animelerden’in kurulmasının en büyük sebebi Türkiye’de anime, manga ve cosplay ile ilgili içeriklere tek bir platform üzerinden ulaşabilmenizi sağlamak. Bu amacımız doğrultusunda en güncel içerikleri sizlere sunacağız. Ayrıca haber, liste, test, öneri, takvim, röportaj, inceleme, galeri gibi kategorilerimiz sayesinde istediğiniz içerik türüne kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sürekli güncellenen etkinlik takvimimiz ile de etkinlikleri kaçırmadan takip edebilirsiniz. Hiç beklemeden tüm bunları ve daha fazlasını bulabileceğiniz Animelerden’i keşfetmeye başlayın.

Ekip üyesi alımlarımız güncel olarak devam etmektedir. kariyer@animelerden.com mail adresine hangi pozisyonda neler yapabileceğini detaylı şekilde anlatan mail ile bizimle iletişime geçebilir, ekibimizin bir parçası olabilirsin.

Discord sunucumuz mevcut ! https://discord.gg/sGUsS2rd adresinden sen de aramıza katılabilirsin.

Ne yazık ki reklamlara açık değiliz. Ancak çeşitli iş birliklerine (etkinlik, ürün incelemeleri, röportajlar vb) açığız. İş birliği şartları ve kapsamlarının detaylarını öğrenmek için “admin@ani” adresine mail atabilirsiniz.

Animelerden 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri admin@animelerden.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa: MADDE 5- (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerinde göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkan bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Öncelikle içeriklerimize olan ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Bize destek olmak için Patreon hesabımızdan bize destek olabilirsiniz.

Etkinliğinizle ilgili detaylı bilgileri “admin@animelerden.com” mail adresine atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.