The Promised Neverland 2. sezon ne zaman?

Kaiu Shirai tarafından 1 Ağustos 2016’da manga olarak yayımlanan The Promised Neverland orijinal adıyla Yakusoku No Neverland, anime olarak ilk kez 11 Ocak 2019‘da 12 bölümüyle karşımıza çıkmıştı ve yılının en iyi animelerinden biri seçilmişti.

1. Sezon finaliyle herkesi merakta bırakan serinin final bölümü yayımlandıktan kısa bir süre sonra 2. Sezonun geleceği duyuruldu. 2. Sezon aynı zamanda Darling in the FranXX ve Bunny Girl Senpai’nin yapımcı stüdyosu olan CloverWorks tarafından yapılıyor. Peki bu bekleyiş ne zaman bitecek?

Normalde 2020 yılının Ekim ayında gelecekti, ancak birçok anime gibi Covid-19 sebebiyle ertelendi. Geçtiğimiz ay ise animenin yeni tarihi 7 Ocak 2021 olarak belirlendi. 

The Promised Neverland Konusu

Emma, Norman ve Ray gibi birçok çocuğun bulunduğu bir yetimhane vardır. Bu yetimhanede çocuklar 12 yaşına kadar “anne” dedikleri bir kadın tarafından sevgiyle yetiştiriliyordur. 2 ayda bir çocuklardan biri “yeni ailelerine” gönderilmek üzere yetimhaneden ayrılır. Ancak birinin gönderilmesi sırasında Emma ve Norman, gerçeği dehşet verici bir şekilde öğrenir ve bu yetimhaneden kaçmanın türlü planlarını yaparlar.

2. sezonun fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/Kyv2JnjNCAM

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
code geass

Code Geass yeni projesini açıkladı

Next Post

Homunculus Mangası Live-Action olarak Netflix’e geliyor!

Related Posts