The Promised Neverland Live Action 18 Aralık’ta geliyor

Shounen mangası olarak başlayan The Promised Neverland, anime olarak 11 Ocak 2019’da Fuji TV tarafından izleyicilere sunuldu. İzleyiciler tarafından oldukça sevilen bu anime 18 Aralık 2020’de live-action olarak sinema salonlarında yer alacak. Live-action filminin yöneticisi Yuichiro Hirakawa, yönettiği live-action olan Erased ve Rookie filmlerinden tanınmaktadır. Ve filmin senaryosu Erased’in senaryosunu yazan Noriko Gotou tarafından yazılmıştır. Filmin ana oyuncuları Minami Hamabe Emma rolünü, Rihito Itagaki Norman rolünü, Jyo Kairi Ray rolünü oynamaktadır.

Filmin konusu:

Filmin konusu daha belli olmamasına rağmen, fragmandan yola çıkarak bakıldığında filmdeki sahneler manganın birinci bölümünden otuz yedinci bölümüne kadarını gösteriyor diyebiliriz. Sahnelerin ve detayların az çok değiştirilerek çekilmiş olma ihtimali oldukça yüksek.

Manga ve animenin konusundan kısaca bahsedecek olursak: Hikaye 2045 yılında geçmektedir. Emma ve onun gibi pek çok çocuk izole edilmiş bir yetimhanede yaşamaktadır ve “anne” diye seslendikleri bakıcı tarafından sevgi dolu bir şekilde yetiştirilmektedirler. Dış dünyadan habersiz büyüyen bu çocuklar uygun bir aile bulunup evlatlık edilince yetimhaneden ayrılabilmektedirler. Bir gün evlatlık olarak giden Conny’nin en sevdiği oyuncağını bulan Emma ve Norman, Conny’nin oyuncağı unutmuş olabileceğini düşünüp gitmeleri yasak olan dış kapıya doğru giderler ve orada korkunç canavarlarla karşılaşırlar. Bunun üzerine Emma ve Norman yaşadıkları yerin aslında bir yetimhane değil bir tarla olduğunu, Anne’nin o canavarlar için çalıştığını ve birçok gizemleri fark ederler. Ve bir sonraki talimata kadar biraz zamanı olan bu çocuklar sırları çözmeye çalışırken herkesi güvenli tutacak kaçış planı yapmaya çalışırlar.

Filmin fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Skate-Leading Stars 2021’de geliyor

Next Post

Anime karakterlerinin efsane sözleri

Related Posts