Tokyo Babylon anime uyarlaması geliyor

 

Merhabalar! Stüdyo GoHands’ın sitesinde Tokyo Babylon mangasının animeye uyarlanacağı duyuruldu. 2021’in Nisan ayında geleceği söylenen uyarlamanın bir de fragmanı yayınlandı.

Manga ilk olarak CLAMP tarafından Shinshokan‘ın South ve Monthly Wings dergileri üzerinden 1990’da yayımlandı ve 1993’e kadar devam etti. Manganın ilk uyarlamaları ise 1992 ve 1994te yapılan OVA bölümleri oldu. Buna ek olarak iki live-action müzik videosuna, 1992’de bir animasyon müzik videosuna ve 1993’de live-action filmine uyarlandı. Ana karakter olan Subaru Sumeragi, CLAMP‘ın X adlı mangasında ve anime uyarlamasında yer alacaktır.

Tokyo Pop ve Dark Horse Comics’te yayımlanan manganın hikayesi ise şu şekilde: ”Yıllardan 1991, para ve zarafetin sokaklarda kol gezdiği zamanlar ve Japonya’nın balon ekonomisinin son günleri. Tıpkı altlarındaki karanlık gibi, sadece onmyoji sanatlarının mücadele edebileceği, büyümekte olan şeytansı, kötü ruhlar. En güçlü iki onmyoji, beklenmedik kılıklara sahip yakışıklı genç bir veteriner olan Seishiro ve eski Sumeragi klanının genç varisi Subaru’dur.”

Aşağıdaki linkten fragmana ulaşabilirsiniz.

https://fb.watch/2EvI41QmUK/

Haberler ver çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Fruits Basket’in Final Sezonu 2021’de Geliyor

Next Post

”Record of Ragnarok” Mangası Animeye Uyarlanıyor!

Related Posts