Webtoon Sweet Home Netflix dizisi oldu

Selam! Gününüz iyi geçiyorsa daha da iyi olması için güzel bir inceleme ve haberle geldim! Özellikle Homunculus’dan korku hayranları için güzel bir haber var!

(Dizi 18+ olduğu için önceden bilgilendirmesini yapalım)
Geçen sene söylentileri dolaşan haber bu sene gerçekleşti: Geçtiğimiz günlerde Sweet Home’un çıkacağının kesinleştiği ve hatta çekildiği söylendi. Altı gün önce Netflix’e geldi bile!

Sweet Home Konusu

Beklenmedik bir aile trajedisinin ardından yalnız olmayı seven bir lise öğrencisi evini terk etmek zorunda kalır. Ancak çok daha korkunç bir şeyle yüzleşir: Canavarların insanlığı yok etmeye çalıştığı bir dünyadadır. Çok geç olmadan dünyayı kurtarmak için bir avuç isteksiz kahramanın yanında savaşması gerekiyordur.

Çok okunan bu Webtoon‘u kelimeye tıklayıp siz de okuyabilirsiniz.

(Buradan sonrası spoiler içerir!)
Genel olarak bu hikayede insanlar canavarlara dönüşürken yaşam mücadelesi veriyorlar. İlk bölümler karakterleri tanımak için yapılmış gibi. Fakat anime ürpertici ve merak edici devam ediyor.

Klasik virüs, zombi filmlerini çok andırdı bana. İlk bölümler daha basit. Bölümler ilerledikçe güzelleşiyor. Başlarda canavara dönüşen insanlar aç olduklarını söyleyerek kapıları yumrukluyor. Sık sık heyecanlı, büyük bir şeylerin olduğu söylenemez. Pek gerilim hissedilmiyor. Dizi güzel miydi sorusuna arada kaldı derim, webtoondaki enerjiyi alamadım.

Benim söylediklerimdense diğer izleyiciler oldukça bayılmış! İkinci sezon konuşuluyor. Webtoon okuyucu kitlesi de bayağı beğenmiş.

Başka güzel şeylerle dönme sözü vererek iyi günler dilerim!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Naomi Osaka bir manga karakterine ilham oluyor

Next Post

Black Butler 6. müzikali 2021’de geliyor!

Related Posts