World Trigger 2. Ve 3. Sezon Onaylandı

Daisuke Ashihara tarafından yazılan World Trigger, ilk olarak Şubat 2013’ten Kasım 2018’e kadar Shounen Jump’ta seri haline geldi Aralık 2018’de ise Jump Square’a aktarıldı.
Daha önceden 2. sezonun geleceğini öğrenmiştik, Jump Festa’21 etkinliğinde mangadan uyarlanan World Trigger animesine 3. sezonun da geleceği duyuruldu. Ancak kesin bir tarih verilmedi. Yakın bir zamanda tarihin kesinleşmesi bekleniyor.

2. Sezon Ne Zaman?

Bu sezonun yönetmeni aynı zamanda Dragon Ball Super’ın de yönetmeni olan Morio Hatano olacak. Hiroyuki Yoshino, Toshihisa Kaiya ve Kenji Kawai ise senaryoyu yazmak, karakterleri tasarlamak ve müziği bestelemekle görevli. 2. sezon 9 Ocak 2021’de TV Asahi ekranlarında olacak.
Animenin ana şarkısı “Force” Güney Koreli erkek grubu olan TXT (Tomorrow X Together) tarafından seslendirilecek. Japon rock grubu Kami wa Saikoro o Furanai ise animenin kapanışında çalacak olan “The Endless Future” şarkısını seslendirecek.

World Trigger Konusu

Başka bir boyutta olan Mikado şehrine bir kapı açılır ve bu kapıyla ‘Neighbor’ adı verilen yaratıklar dünyaya sızar. İnsanları korkutan yaratıklara dünyadaki silahlar etki etmemektedir. Şehrin yok olması beklenirken gizemli bir topluluk yaratıkları püskürtür. Yaratıkların teknolojisini öğrenen insanlar ‘Border’ isimli örgütü kurarlar. İnsanlığın artık bir umudu vardır. Hikayemiz bu olaydan dört yıl sonra geçmektedir, ana karakterimiz ise Osamu Mikumo adındaki bir lise öğrencisidir.
Aşağıdaki videodan World Trigger 2. sezon fragmanına ulaşabilirsiniz.


Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Black Butler 6. müzikali 2021’de geliyor!

Next Post

Boku no Hero Academia 5. sezon tarihi kesinleşti

Related Posts