Yuri on Ice filminin fragmanı yayımlandı

yuri on ice

2016 yılında izleyici karşısına çıkan tek sezonluk “Yuri on Ice” animesinin bir film uyarlamasının olacağını biliyorduk. “Attack on Titan” ve “Redline” gibi animelerle adı anılan Sayo Yamamoto, bu filmin de yönetmenliğini yaptı. Aynı zamanda senaryoyu kaleme alan isim de aynı.

Adının “Yuri on Ice: Ice Adolescense” olacağını bildiğimiz filmin fragmanı, Avex Pictures’ın resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz saatlerde izleyicilere sunuldu. Filmin konusu ile ilgili fazla bir şey bilmiyoruz ancak fragmanda, Kış Olimpiyat Oyunları’nda performans gösteren genç bir Viktor Nikiforov’u gördük.

yuri on ice

“Yuri on Ice: Ice Adolescense” ne zaman çıkacak?

MAPPA tarafından hazırlanan anime serisi; Japon artistik patenci Yuri Katsuki, Rus artistik patenci Yuri Plisetski ve Rus artistik paten şampiyonu Viktor Nikiforov arasındaki ilişkiler etrafında dönmekteydi. Filmin tam olarak neyi konu edineceğini bilmiyoruz ancak 2021 yılının sonbaharında izleyici ile buluşması bekleniyor. Tam bir çıkış tarihine sahip olmayan animenin animasyon stüdyosu, “filmi daha da zenginleştirmek amacıyla yapımın hala devam ettiğini” açıkladı.

Geçtiğimiz saatlerde yayımlanan filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post

Yay burcu anime karakterleri

Next Post
Fate

Fate / Grand Order: Camelot ne zaman çıkacak?

Related Posts